Domki Krasnobród

domki krasnobródWiele osób przed przyjazdem do Krasnobrodu zastanawia się jak i gdzie aktywnie spędzić czas. Jak zaplanować podróż aby czas urlopu czy wypoczynku był wykorzystany efektywnie a wydane na ten cel pieniądze były dobrą inwestycją również na przyszłość.

Dla osób które zaplanowały urlop, wakacje, wczasy lub nie wiedzą gdzie spędzić długi weekend na Roztoczu przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną i przystępną dla każdego ofertę. Osoby, wraz z rodzinami planującymi wypoczynek i nocleg w Krasnobrodzie nieraz zastanawiają się co wybrać? Ośrodek wypoczynkowy, pensjonat czy kwatery prywatne?

A może nasza oferta będzie dla Państwa najlepszym rozwiązaniem?

Prowadzimy działalność agroturystyczną oraz świadczymy usługi wypoczynkowe domkach letniskowych. Domki, które oddajemy do wypoczynku naszym gościom i stałym klientom to wspaniale wyposażone i komfortowe obiekty, świetnie wykonane i jeden z domków jest klimatyzowany.

Domek standardem zachwyca każdego, który miał okazje w nim spać.

Powierzchnia 32 lub 40 m2 lub pozwala bez problemu pomieścić łazienkę, toaletę, dwie lub jedną sypialnię oraz duży salon z aneksem kuchennym.

Domki przystosowane są do noclegu dla sześciu osób.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz standardem.